Op 28 augustus is er een grote delegatie van onze club afgereisd naar La Roche in de Belgische Ardennen om daar aan de 27e Vélomédiane Claudy Criquiélion mee te doen.Met 27 personen zat de groep daar in een groot vakantiehuis. 25 van onze leden hebben daar meegefietst.

Een deel aan de zware cyclosportieve tocht:
-170km
-21 klimmen
-3300 hoogtemeters

En een deel aan de “Petite Crique”
-96km
-8 klimmen
-1300 hoogtemeters

Een aantal hebben het niet helemaal gehaald. Een aantal hebben het wel gehaald. Een aantal hebben goed gepresteerd. Een aantal hebben zeer goed gepresteerd. ....en één lid (Rob de Wilde) is helemaal boven zichzelf uitgestegen en was op afstand de snelste in zijn leeftijdscategorie. Alleen jammer dat hij vergeten is zijn beker in ontvangst te nemen. 

Al met al een memorabel slot van een trainingsseizoen dat vlak voor de kerst begon met de opmerking “Eens wat anders!”

Klik HIER voor de foto's